Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

KAMADO MASTERBUILT keramický gril na drevenné uhlie

 

skladom

Kúpiť
+

KAMADO MASTERBUILT.Masterbuilt záhradný keramický gril na drevené uhlie je ideálny gril pre každodenné rodinné grilovanie, varenie, pečenie a cez víkend je výborným strojcom zábavy a chuti. Keramické grily sú jedinečné svojími izolačnými vlastnosťami. Grilovanie sa stáva gurmánskym zážitkom.

Kód produktu:

1200

Farba:

čierna

Hrúbka (mm):

730

Šírka (mm):

1200

Výška (mm):

1230

Značka:

MASTERBUILT

Keramický gril Kamado MASTERBUILT sa skladá z hrubostennej, vysokozáťažovej keramiky, ktorá udrží vlhkosť a vôňu po dyme pri akejkoľvek teplote. Pod poklopom sa skrýva veľká varná plocha vyrobená z nerezovej ocele triedy 304, ktorá poskytuje dostatok priestoru s priemerom roštu až 45,72 cm. Gril je posadený do pevného vozíka s blokovateľnými kolieskami, odolnými bočnými poličkami pre odkladanie potravín a pre presné nastavenie teploty pomáha precízny regulačný vetrací vrchnák. Súčasťou grilu je samozrejme škrabka na popol a kliešte na vyberanie roštu.
NOVINKA - nové AMP multi keramické ohnisko eliminuje jeho prasknutie. Táto patentovaná konštrukcia zo 6 kusov vzdoruje tlakom a rieši problémy poškodenia.
Základné vybavenie keramického grilu Kamado Masterbuilt na mobilnom podvozku :
premium gril v čiernej farbe
mobilný podvozok s blokovateľnými koliečkami
teplomer
bočné poličky a rukoväť pevného plastu HDPE
nerezový rošt na grilovanie
keramická doska na nepriame pečenie
škrabka na popol
kliešte na vyberanie roštu

KAMADO JOE Classic III keramický gril na drevenné uhlie

KAMADO JOE Classic III .Záhradný keramický gril na drevené uhlie Kamado Joe Classic III je ideálny gril pre každodenné rodinné grilovanie, varenie, pečenie a cez víkend je výborným strojcom zábavy a chuti. Keramické grily sú jedinečné svojími izolačnými vlastnosťami. Grilovanie sa stáva gurmánskym zážitkom.

 
skladom
Kúpiť